Ã–VRIGT / Diverse / Vas 14513292

nr 1451 3292

Vas

metall/emalj. Höjd: 19cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 28 februari 2022
kl 19:24:20